Vzděláváme laickou i odbornou veřejnost

Vzdělávání zdravotně sociálních služeb

Nové vědomosti pro nový začátek

Změnit zaběhnutý systém a snažit se o jeho změnu vyžaduje trpělivost. Krok za krokem nejen otevírat diskuzi o systémové změně chápání sociálních a zdravotních služeb, ale především začít něco měnit. Sami u sebe. Stavebním kamenem každé změny jsou vědomosti. Vzdělávání.

  • Odborné kurzy ošetřovatelství
  • Kvalifikované semináře sociální péče
  • Specializované workshopy

Kurzy pro komplexní služby domácí péče

Věříme ve vás i vám. Nechceme měnit úroveň vašeho vzdělání. Chceme vám dát dostatečné znalosti z přidruženého oboru tak, abyste svým klientům byli schopni předávat plnohodnotné a komplexní služby domácí péče. Jste člověk, kterému věří. Proč je zatěžovat dalšími terénními pracovníky, když vy jim můžete poskytnout vše, co potřebují. Jak taková idea vypadá v praxi?

Zdravotní sestry disponují dostatečnými znalostmi z oblasti sociální práce a sociální pracovníci plně zvládají základy ošetřovatelství.

Inspirovali jsme se ve světě prověřeným systémem OMAHA. Ten plynule propojuje ošetřovatelské a sociální aspekty péče v nejmodernější kvalifikační systém výkonů ošetřovatelské péče. Pojďme společnými silami dokázat, že i u nás, v České republice můžeme nabízet služby, které si naši klienti zaslouží.

Hledáte individuální školení

Dokážeme Vám připravit na míru kurz a vyškolit vaše zaměstnance

školení

izsv

 

place IZSV - Budějovická 778/3, Praha 4 - Michle
phone_android +420 722 983 420
alternate_email marcela.bokuvkova@ahc.cz
 Datová schránka: 6piyg8u