Vzdělávání zdravotně sociálních služeb

Nové vědomosti pro nový začátek

Změnit zaběhnutý systém a snažit se o jeho změnu vyžaduje trpělivost. Krok za krokem nejen otevírat diskuzi o systémové změně chápání sociálních a zdravotních služeb, ale především začít něco měnit. Sami u sebe. Stavebním kamenem každé změny jsou vědomosti. Vzdělávání.

 • Odborné kurzy ošetřovatelství
 • Kvalifikované semináře sociální péče
 • Specializované workshopy

Kurzy pro komplexní služby domácí péče

Věříme ve vás i vám. Nechceme měnit úroveň vašeho vzdělání. Chceme vám dát dostatečné znalosti z přidruženého oboru tak, abyste svým klientům byli schopni předávat plnohodnotné a komplexní služby domácí péče. Jste člověk, kterému věří. Proč je zatěžovat dalšími terénními pracovníky, když vy jim můžete poskytnout vše, co potřebují. Jak taková idea vypadá v praxi?

Zdravotní sestry disponují dostatečnými znalostmi z oblasti sociální práce a sociální pracovníci plně zvládají základy ošetřovatelství.

Inspirovali jsme se ve světě prověřeným systémem OMAHA. Ten plynule propojuje ošetřovatelské a sociální aspekty péče v nejmodernější kvalifikační systém výkonů ošetřovatelské péče. Pojďme společnými silami dokázat, že i u nás, v České republice můžeme nabízet služby, které si naši klienti zaslouží.

Vzdělávací kurzy a semináře

Vyberte si z připravovaných kurzů ten, který vám pomůže zvládat vaši práci zas o krok líp.

 • DALŠÍ KURZY SPOLEČNOSTI IZSV PRO ROK 2020

  Další kurzy pro rok 2020 pro vás právě usilovně připravujeme..

  -
  -
  Budějovická 778/3a, Praha 4 - Michle
  -