Poradenství pro zdravotně sociální sektor

Nejste na to sami

Na problémy souvisejícími s vaší prací nejste sami. Jsme tu my. Připraveni pomoci. Náš tým tvoří odborníci s bohatými zkušenostmi. Máme tu šikovné právníky, ekonomy, personalisty, psychology a mnoho dalších specialistů. Každý z nich je připraven podat vám pomocnou ruku a vyřešit problém, který vás aktuálně tíží.

  • Vyslechneme vás
  • Navrhneme řešení
  • Pomůžeme s jeho realizací

Odstraníme nedostatky ve fungování vašeho systému

Má váš systém trhliny, které se vám nedaří spravit? Požádejte nás o pomoc. Provedeme edukační revizi vašich služeb. Zhodnotíme kvalitu vedení dokumentace, kvalitu poskytované péče, stav ošetřovatelských kompetencí personálu a další důležité parametry. Na základě těchto informací připravíme skutečně efektivní řešení. Ničeho se nebojte. Nejsme tu proto, abychom vás soudili a kritizovali. Jsme tu od toho, abychom vám pomohli a vy jste obstáli nejen v očích svých klientů, ale i při reálné revizi.

Dobrá rada nad zlato

Potřebujete se jen o něčem ujistit a hodila by se vám odborná rada? Zeptejte se nás. O problematice z různých oborů máme aktuální přehled a dostatečné vědomosti na to, abychom spolu vaši starost vyřešili dobrou radou.

Nechte to na nás

Nechce se vám jednat s úřady? Nejste si dostatečně jistí v kramflecích před úředním šimlem? Nechte to na nás. Věnujte se své práci a my vše zařídíme. Nabízíme zastupování poskytovatele sociálně zdravotních služeb před úřady.